Klubové výsledky (2019)

LEGENDA: (K) – umiestnenie vo svojej kategórii, (A) absolútna kategória, DNF – nedokončil

Meno a pretek Miesto
Bakala Matej:
Zazkovsky minimaraton
Vecerny Rotary beh ZA
Rajecky polmaraton
ZA mestsky pomaraton

10(K)
21(K)
71(K)
60(K)
Cerven Jan:
Rajecky Borosovec
Svosovska 15tka
Devin- BA
Krakovsky maraton
Beh ulicami mesta NO

Vecerny beh Ruzomberok
Maraton Banska Bystrica
Mayrhofen Zillertal Ultraks
Zazkovsky minimaraton
Ces. beh Rohace-Podbiel
Attack Triathlon relay (beh)
Nocny beh Or.Lesna
Telekom Night run BA
Beh do Choca
Athens autentic maraton

6(K)
6(A)
35(K)
36(K)
3(K)

5(K)
3(K)
23(K)
4(K)
2(K)
5(A)
3(K)
22(K)
38(K)
-(K)
Dobias Marek:
Beh do Choca

51(K)
Hartshorne Barry:
MMM KE 2018
CSOB BA maraton
Volkswagen Prague marathon

Autopolis-halfm. BA
Zazkovsky minimaraton
Rajecky maraton
Medz. Maraton Mieru

255(K)
103(K)
147(K)

4(K)
5(K)
36(K)
-(K)
Hrabal Miroslav:
CSOB Bratislava stafeta
Beh ulicami mesta NO

55(K)
13(K)
Psenak Lukas:
Beh oslobodenia Turian
Devin-BA
Beh ulicami mesta NO

Tvrdosinska dvanastka
City Run Mondi SCP
Zazkovsky minimaraton
Nocny beh Or. Lesna
Telekom Night run BA
Beh do Choca

15(K)
251(K)
17(K)

21(K)
9(K)
18(K)
25(K)
115(K)
76(K)
Smolar Michal:
Beh ulicami mesta NO
Beh na ch. pri Zelenom plese
Jasenicky strmak
Klinsky krsovy beh
BNKH 2019
Od Tatier k Dunaju (stafeta)
Beh na Zabavu
Beh Zubrohlavskym ch.
Beh na Stibel

8(K)
43(K)
11(K)
3(K)
8(K)
32(K)
6(K)
8(K)
8(K)
Strezo Michal:
Svosovska 15tka
Beh ku krizu Cernova
Beh na Brabirku
Rabciansky okruh
Jogosikov Ultra trail
Beh ulicami mesta NO

Vecerny beh Ruzomberok
Tvrdosinska dvanastka
Jasenicky strmak
Zazkovsky minimaraton
Ces. beh Rohace-Podiel
Praha Metropole Vchuchle
Nocny beh Or. Lesna
Beh na Zabavu
Beh Zubrohlavskym ch.
Beh do Choca
Beh na Stibel
Mar. Gajdosskym chotarom
Beh medikov Martin

10(K)
6(K)
3(K)
4(K)
DNF
6(K)

6(K)
10(K)
5(K)
7(K)
5(K)
2(K)
7(K)
2(K)
4(K)
20(K)
2(K)
-(K)
-(K)
Raclavsky Jan:
GIG Malta Marathon
Sch.e. marathon de Paris
Edinburg marathon
Brussels airport maraton
Athens autentic maraton

closed
312(K)
225(A)
-(K)
-(K)
Babinska Miroslava:
Beh oslobodenia Turian
Beh na Brabirku
Rabciansky okruh
Beh ulicami mesta NO

Vecerny beh Ruzomberok
Zatopkuv zlaty tyden :5km
Silnicni zavod EZ :10km
2 mile s usmevem Praha
Praha Metropole VChuchle
Nocny beh Or. Lesna
Beh na Zabavu
Beh Zubrohlavskym ch.
Beh na Stibel

1(K)
1(A)
1(A)
1(A)

3(K)
6(K)
3(K)
2(A)
1(A)
1(A)
1(A)
1(A)
1(A)
Chovanova Monika:
Vertical Grand Tour
Svosovska 15tka
Beh ku krizu Cernova
Vlkohron duatlon stafeta
Vecerny beh Ruzomberok
Beh na Zniev
BNKH 2019
Beh na Vtacnik
Night run Nova Lesna
Vecerny Rotary beh ZA
Hor. beh Pruske-Vrsatec
V.hor.Dua. o C.Zdiar.Ch.
Horsky kros Gerlach
Beh do Choca

1(A)
4(K)
1(A)
2(K)
4(K)
5(K)
1(A)
5(K)
3(K)
4(K)
2(K)
2(K)
1(A)
2(K)
Hrkelova Iveta:
Jogosikov Ultra Trail
Severny zivloplaz

Zazkovsky minimaraton
Tat.Selma Vertikal
Beh do Choca

1(A)
4(A)

2(K)
10(K)
4(K)
Jurigova-Majodva Sona:
CSOB Bratislava maraton
Beh ulicami mesta NO
Tvrdosinska dvanastka
ZA mestsky pomaraton

25(K)
1(K)
5(K)
1(K)
Lomazova Simona: